Gratis

Operator magazin online

Bead Art S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

- experiență si cunoștințe in domeniul vânzarilor online reprezintă un avantaj;
- cunostințe operare PC, internet, excel, SM;
- capacitați de planificare si organizare;
- abilitați bune de comunicare si relaționare cu clienții;
- este o persoană organizată, serioasă, atenta la detalii, punctuală;
- dorința de a invăța despre managementul unei afaceri creative;
- cunostinte de editare foto reprezinta un avantaj;
- platformele SM: Facebook, Instagram.

Descrierea jobului

- administrarea și confirmarea comenzilor plasate în cadrul magazinelor online;
- pregătirea coletelor pentru expediții și emiterea facturilor în baza comenzilor primite;
- administrarea produselor și stocurilor din magazinele online;
- comunicarea cu clienții magazinelor;
- oferirea de consultanță de specialitate pentru toata gama de produse comercializată;
- furnizarea de informații clienților cu privire la disponibilitatea în stoc a produselor, condiții și modalități de transport, informații privind produsele din portofoliul firmei;
- preluarea și rezolvarea situațiilor în care apar neconformități;
- adăugare/introducere produse noi în magazinele online și platformele partenere;
- prelucrarea de informații, texte, imagini oferite;
- actualizare prețuri si specificații la produsele existente în magazinele online;
- participa activ la dezvoltarea și extinderea magazinelor online;
- asistență clienți (L-V: 09:00-16:00) prin telefon, whatsapp, e-mail, facebook, instagram;
- menținerea fluidității fluxului operațional prin gestiunea timpului și a sarcinilor în mod optim, încât comenzile plasate pâna la ora 13:00-14:00 să fie predate curierilor în aceeași zi;
- administrarea conturilor de SM;
- emite AWB, ambalează colete.

Beneficii reale garantate anual
- salariu motivant cu majorari salariale;
- program L-V: 08:00-16:00;
- bonusuri in funcție de performanță;
- prime oferite la diverse ocazii;
- concediu conform legislației;
- contract de munca pe o perioadă nedeterminată.

Magazin online cu unelte, margele si accesorii pentru bijuterii.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024