Gratis

Operator Magazin Online / Operator Call Center

Dot Social Media

Candidatul Ideal

Cautam o persoană proactivă, orientată către client, cu abilități excelente de comunicare și o înțelegere profundă a proceselor implicate în administrarea comenzilor online. Dacă vă recunoașteți în această descriere și sunteți gata să vă alăturați unei echipe dinamice și orientate spre excelență, vă invităm să aplicați pentru această poziție!

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui persoane dedicate și motivate pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Specialist în Administrarea Comenzilor Online. Această poziție implică gestionarea eficientă a comenzilor plasate în cadrul magazinului nostru online sau pe diverse platforme de tip marketplace. Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

Administrarea și confirmarea comenzilor plasate în cadrul magazinului online sau pe platforme de tip marketplace.
Comunicarea eficientă cu clienții magazinului pentru a asigura o experiență de cumpărare excelentă.
Oferirea de consultanță specializată pentru întreaga gamă de produse comercializate.
Furnizarea informațiilor necesare clienților referitoare la disponibilitatea în stoc a produselor, condițiile și modalitățile de transport, precum și informații despre serviciile și produsele noastre.
Menținerea unei atitudini profesionale și orientate spre client în toate interacțiunile.
Rezolvarea promptă a situațiilor în care apar neconformități.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul gestionării comenzilor online sau într-un rol similar este considerată un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și rapid.
Orientare către detalii și capacitatea de a prioritiza sarcinile.
Flexibilitate și capacitatea de a rezolva problemele în mod proactiv.
Abilitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu departamentele interne pentru a asigura o experiență excelentă a clienților.

Dacă vă considerați potrivit pentru această poziție și sunteți pasionat de domeniul comerțului online, vă invităm să aplicați cu un CV actualizat. Oportunitățile de dezvoltare și un mediu de lucru dinamic vă așteaptă!

Suntem constant in căutare de persoane care iși doresc să evolueze și sunt cu adevărat pasionați de munca lor. Dacă te recunoști în această descriere, avem sigur un loc special pentru tine alături de noi.. Ne-am extins rapid și avem intenția să continuăm în acest ritm. Curajul și dorinta de a crea ceva mare ne-au propulsat până aici.

Principiile care ne îndrumă activitățile în firma noastră sunt clare: empatia față de client, avem mentalitatea unui antreprenor de succes, ne bazăm deciziile pe date concrete, evaluam rezultatele si actionam cu responsabilitate. Ne sustinem unii pe altii si crestem impreuna cu afacerea noastra. Aceste principii ne caracterizează și contribuie la dezvoltarea unui business sanatos.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024