Gratis

Operator magazin online de carti

SC PRINTRE CARTI SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Vrei să lucrezi alături de o echipă tânără, ambițioasă și dornică sa își atingă obiectivele stabilite? Noi îți oferim oportunitatea și rolul unde să îți aplici și să iti dezvolți abilitățile într-un context în care să te simți “ca peștele în apă”.
Vei avea beneficii salariale și bonus lunar în funcție de cifrele atinse, pe langă asta iți sprijinim dezvoltarea personală prin reducere de 50% la toate cărțile noastre. Iar pentru că sănătatea e importantă, facem abonament la clinicile Regina Maria după 2 luni petrecute în companie.

Candidatul ideal
  • Este o fire organizată și atentă la detalii
  • Știe să își gestioneaze singur munca astfel încât să își atingă targetul
  • Preferă mai degrabă o muncă cu caracter repetitiv, pentru că îi dă predictibilitate și siguranță
  • Se poate acomoda destul de ușor pe un rol de echipă
  • Este deschis spre o muncă de birou care se imbină însă și cu puțină mișcare fizică.
  • Nu este nevoie de experiență anterioară, tot ce trebuie să știi te învățăm noi, important e ca tu să ai baza: caracterul, corectitudinea, spiritul organizat, dorinţa dе apartenenţă la echipă.
  • Vii cu promisiunea că ştim să apreciem şi să răsplătim oamenii care îşi fac bine treaba.

Descrierea jobului

  • Vei actualiza stocul pentru cărțile deja existente in catalog, și le vei pune la raft în depozit.
  • Vei face modificări în descrierea cărților atunci când găsești descrieri incomplete sau care pot fi îmbunătățite (după un model standard).
  • Vei adăuga produse noi în catalog.

Alte task-uri ocazionale:
  • Vei prelua cărțile de lа raft conform comenzilor de pe sitе.
  • Vei face anumite optimizari punctuale la nivel de catalog.
  • Vei face inventarul cărților din depozit, comparând stocul fizic cu stocul din site, si vei face reglări de stoc acolo unde este necesar.

Pentru toate cele de mai sus, vei avea parte de training, după un sistem structrat și eficient.

Beneficii:
  • Există posibilitatea de mutare/promovare.
  • Decontare abonament transport în comun sau bon de combustibil.
  • Abonament la clinicile Regina Maria unde vei avea diverse reduceri (abonamentul la Regina Maria e valabil pentru cei care stau minimum două luni în firmă).
  • 50% reducere de angajat la cărțile anticariatului.
  • Apa, ceai, cafea și fructe pentru ca pauzele, să ne fie faine si relaxante.

Suntem PRINTRE CĂRȚI, anticariat online, cumpărăm și vindem lunar zeci de mii de cărți second hand (vechi și noi).

Servim în jur de 55000 clienți unici pe an. În ultimii 5 ani am avut o creștere în medie cu 50% pe an, și asta intenționăm să facem și în 2024. Suntem o companie cu 45 de angajați full-time și un depozit de 600 mp plăcut de gestionat, dar și plin de provocări.

Planul pe următorii 10 ani este să devenim un nume important pe piața de carte din România, să deschidem magazine noi, și avem nevoie de oameni care își doresc să participe la acest plan.

Nu ezita să ne accesezi site-ul la acest link pentru a afla mai multe despre anticariatul nostru: https://www.printrecarti.ro/

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024