Gratis

Operator Italiana Remote - Team Leader

DEVSOFT EXPRESS

Candidatul Ideal

  • atitudine pozitiva si empatie fata de colegi si clienti;
  • competente lingvistice limba Italiana nivel B2-C1 (conversational);
  • studii medii;
  • cunostinte calculator, Excel (rapiditate tastare, accesare programe);
  • experienta in customer support este necesara;
  • managementul echipelor este un plus, dar nu este obligatoriu;
  • cunostinte de raportare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
oferire suport telefonic clientilor companiei, apeluri inbound si outbound;
preluare apeluri si solutionare situatii;
raportare si ajutor pentru noii colegi;

Oferta:
salariu intre 3900 si 4200 net in functie de experienta;
full remote - munca de acasa;
contract perioada nedeterminata;
training intern si onbording rapid - 3 zile;
bonusuri in functie de implicare si performanta.

Avem peste 8 ani de experienta in realizarea softurilor personalizate.
Suntem o companie care apreciaza toti partenerii - fie ca sunt clienti sau colegi si ne dorim acelasi lucru de la tine.
Publicat 3 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 2 Apr. 2024