Gratis

Operator introducere, validare si prelucrare date EXCEL

GRANDE SPORT S.R.L.

Candidatul Ideal

Activă, sociabilă, energică și mai ales pozitivă;
Politicoasă atât față de colegi, cât și față de persoanele cu care intră în contact în cadrul firmei;
Motivată să-și atingă obiectivele prin propriile forțe;
Echilibrată, dispusă să investească în propria dezvoltare;
Care să-și dorească să lucreze într-un mediu plin de energie ce poate susține perfecționarea și avansarea în carieră;
Capabilă să-și ducă până la capăt deadline-urile zilnice;
Doritoare de a lucra într-un mediu dinamic și orientat către rezultate;

Experiența în acest domeniu constituie un avantaj:
- studii minime: studii medii / liceu;
- calificare ca operator introducere, validare si prelucrare date - avantaj;
- cunostinte aprofundate de Microsoft Office: EXCEL, WORD
- minim 1 an experienta in activitatea de lucru cu platforme on line, calcul tabelar;
- fire organizata si riguroasa, - atentie la detalii;
- capacitate de analiza si sinteza;
- cunoasterea unei limbi straine de preferat ENGLEZA;

Descrierea jobului

Preluarea informatiilor, verificarea, traducerea si inscrierea in baze de date si fisiere de lucru
Asigurarea preciziei și integrității datelor introduse în sistem;
Identificarea și remedierea erorilor sau discrepanțelor în datele înregistrate;
Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura fluxul eficient de date și pentru a rezolva eventualele neconcordanțe;
Participarea activă la îmbunătățirea proceselor și standardelor de lucru în ceea ce privește validarea datelor;
Tehnoredactarea ofertelor;
Întocmirea rapoartelor zilnice de activitate;
Desfășurarea activităților conform procedurilor de lucru.

Se ofera pachet salarial fix si comision in functie de disponibilitatea de implicare si rezultate.

Companie specializata in domeniul mobilierului si decoratiunilor cu show room uri fizice si magazin on line. Reprezentanti exclusivi ai unor marci de prestigiu din Olanda, Germania, Polonia.
www.glowing.ro
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024