Gratis

Operator introducere si validare date

Editura
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Conduita, conversatie, know-how, Excel.
  • Aceasta persoana va verifica documente si fisiere Excel, se va ocupa de completari planning, arhiva online, editare text si imagine.
  • Studiile superioare reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Coopereaza cu persoanele din departament pentru atingerea scopului comun.
  • Organizeaza si alcatuieste oferte in template-urile Excel stabilite.
  • Intelege si aprofundeaza lista de produse din bazele de date ale companiei.
  • Interpreteaza si sintetizeaza exporturi de date din sitemele companiei.
  • Alcatuieste liste pe baza datelor obtinute de la seful direct sau superiorii pe scara ierarhica.
  • Analizeaza si propune imbunatatitri in template-urile prestabilite.
  • Preia si prelucreaza solicitari din partea departamentului de vanzare.
  • Preia si prelucreaza solicitari din partea directorului de department, in vederea obtinerii fisierelor finale.
  • Verifica conformitatea datelor introduse in calculator cu datele din documentele primite
  • Corecteaza erorile intanite si le raporteaza sefului direct.
  • Asigura transferul de date de pe un echipament pe altul si securitatea acestora.
  • Obtine informatii de specialitate in conformitate cu solicitarile primite.
  • Asigura pastrarea secretului profesional privind activitatile ce se desfasoara in cadrul companiei.
  • Participa la sesiuni de formare si perfectionare.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024