Publicat 09 Iul 2018 | Expiră 09 Aug 2018

Operator introducere si prelucrare date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam operator introducere si prelucrare date, contabilitate primara in Galati
Experienta program AttoSOFT si studii tehnice superioare reprezinta un avantaj.

Ce TREBUIE sa oferiti dumneavoastra:

  • studii superioare economice sau tehnice (diploma de licenta, master)
  • utilizator experimentat al pachetului Microsoft Office (Word, Excel)
  • cunostinte avansate de operare PC
  • spirit tehnic foarte bine dezvoltat
  • abilitati de comunicare bine dezvoltate
  • punctualitate si capacitate de a respecta termenele limita
  • ambitie, organizare, responsabilitate, atentie la detalii
  • flexibilitate program
  • atentie distributiva
  • rezistenta la stres
Ce reprezinta un AVANTAJ pentru dumneavoastra:
  • experienta in lucrul cu programul de contabilitate primara AttoSOFT
  • studii superioare tehnice
  • experienta in domeniu tehnic
  • ECDL Advanced
  • cunostinte de engleza la nivel avansat B2-C1
  • permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Descrierea Job-ului:

  • inregistrarea intrari-iesiri a reperelor de pe facturi in gestiune
  • emitere de facturi si avize catre clienti
  • gestionarea certificatelor de calitate a marfii
  • sprijinirea departamentul financiar contabil in indeplinirea sarcinilor
  • organizarea documentelor si mentinerea acestora in ordine
  • full-time

Descrierea companiei

Despre Noi:
Compania noastra este specializata in comertul en-gros de componente pentru instalatii de tubulatura industriale. Va oferim un loc de munca intr-o companie cu traditie in domeniu, stabilitate, posibilitati de avansare.

Contact:
Daca acest job se potriveste profilului dumneavoastra si vreti sa faceti parte din echipa noastra, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra si o scrisoare de intentie la adresa de email office@rory.ro.

S.C. RORY S.R.L. J17/12/1994, RO5075004 Galati, va informeaza ca in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679, prin trimiterea CV-ului dumneavoastra si a oricaror alte documente sau date cu caracter personal, direct, prin posta, curieri sau pe adresele de email, pe fax sau telefon apartinand companiei noastre va exprimati acordul ca S.C. RORY S.R.L. sa prelucreze datele dumneavoastra cu caracter personal in scopul desfasurarii procesului evaluare pentru angajare.
Datele dumneavoastra cu caracter personal vor fi stocate pentru o perioada nedeterminata de timp.

Daca nu sunteti de acord cu cele de mai sus, va rugam sa nu faceti niciun demers in furnizarea in orice modalitate catre SC RORY SRL a datelor dumneavoastra cu caracter personal!

Expirat
Operator introducere si prelucrare date  -  SC RORY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles