Publicat 22 Oct 2020 | Reactualizat 21 Nov 2020 | Expiră 22 Nov 2020

Operator introducere produse pentru magazin online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- are cunostinte in domeniul online
- are cunostinte de operare PC (MS office, Word), navigare pe internet, editare fotografii,
- are claritate in exprimare, vocabular
- este atent la detalii
- are viteza de lucru si eficienta ridicata
- este persoana stabila, incantata sa faca munca de rutina
- participa activ la dezvoltarea si extinderea magazinului online

Descrierea jobului

Jobul presupune introducerea produselor in magazinul online, cu poze si specificatii.
Salariul este in functie de realizari, acceptam colaborare cu PFA.
Munca se desfasoara de la domiciliul - la distanta.

SC Royal Distribution SRL, cu sediul in Cluj-Napoca, a fost infiintata in anul 1998.

Am debutat ca firma de distributie a produselor electronice si electrocasnice, domeniu in care suntem prezenti si in acest moment, avand in jur de 60 de firme partenere. Am crescut an de an, ne-am imbogatit continuu gama de produse pe care le oferim. Din anul 2015 am deschis si magazine proprii. Momentan suntem prezenti si in mediul online prin magazinul regius.ro .

Expirat
Operator introducere produse pentru magazin online  -  SC ROYAL DISTRIBUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles