Gratis

Operator introducere date - Stocuri si Consumuri

RCS & RDS

Candidatul Ideal

Studii superioare economice – facultate in domeniul contabil- avantaj;
Cunostinte de operare: EXCEL, WORD – avantaj;
Abilități foarte bune de planificare, organizare și prioritizare;
Abilitati de lucru in echipa si comunicare, atent la detalii, abilitati analitice solide;
Flexibilitate, dorinta de dezvoltare personala.

Descrierea jobului

Verifica si opereaza corespunzator toate documentele de miscari (intrari si iesiri) in bazele de date interne;
Verificarea, validarea si introducerea datelor privind activitatea pe proiecte in aplicatia interna;
Intocmirea rapoartelor cu privire la activitatea desfasurata periodic si/sau la solicitarea superiorului direct.
Intocmirea de receptii aferente comenzilor/mail-urilor primite;
Pastreaza legatura permanent cu departamentul de Contabilitate.

Grupul DIGI este operatorul de servicii de telecomunicații de top în Europa, cu operațiuni în România, Spania, Italia și Portugalia, deținătorul uneia dintre cele mai extinse și moderne rețele de fibră optică din regiune.

Compania DIGI | RCS & RDS oferă în România servicii de televiziune prin cablu și prin satelit de tip DTH, internet fix, telefonie și date mobile, telefonie fixă, la cele mai accesibile prețuri de pe piață.

DIGI | RCS & RDS ocupă prima poziție pe piața operatorilor de televiziune prin cablu (63%) și este lider pe segmentul de servicii de internet fix (61%) și telefonie fixă (40%). De mai bine de 13 ani, peste 3 milioane de numere au fost portate în rețeaua DIGI, succes care îi asigură poziția de lider al serviciului de portabilitate.

Compania este primul operator de telecomunicații din România care a investit în conținut media și deține în prezent televiziunea de știri Digi24, patru televiziuni de sport HD, Digi Sport 1, 2, 3 și 4, prima televiziune ultra-HD din România - Digi 4K, televiziunea Film Now (Pay-TV), trei televiziuni de documentare, Digi World, Digi Life și Digi Animal World, televiziunile muzicale UTV, Hit Music Channel, Music Channel, precum și posturile de radio Digi FM, Digi24 FM, PROFM, Dance FM și Chill FM.

"Candidatul confirma, prin transmiterea candidaturii sale pentru pozitia descrisa mai sus, ca a citit Nota de informare privind prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidatilor in procesul de recrutare", disponibila pe www.digiromania.ro/ Protectia datelor cu caracter personal."

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024