Gratis

Operator introducere date - dep. Avize Rima

Augsburg International Impex

Candidatul Ideal

Asteptam aplicatia ta daca ai:

- capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata;
- cunostinte de contabilitate primara;
- cunostinte de operare PC (MS Office - Excel, Outlook, Word);
- rezistenta la sarcini repetitive;
- capacitate de relationare interumana;
- adaptare la sarcini de lucru schimbatoare;
- experienta intr-un post similar.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in cadrul departamentului Gestiune administratie din locatia Depozit Central – Park Industrial A1.

Sarcinile postului:
  • verificarea documentelor de insotire a marfurilor;
  • intocmirea avizelor de prereceptie in ERP;
  • transmiterea eventualelor diferente de pret conform protocoalelor de lucru catre departamentele responsabile;
  • urmarirea statusului prereceptiei in aplicatia de CRM si validarea proceselor de lucru pentru departamentul de receptie;
  • maparea documentatiei de insotire a marfurilor si transmiterea acestora catre contabilitate.

Responsabilitatea postului:
  • raspunde de corectitudinea documentelor fiscale intocmite, in conformitate cu legislatia in vigoare.

Obiectivul nostru este sa va oferim mijloacele pentru a va dezvolta intr-o perspectiva pe termen lung.
Pachet salarial atractiv si competitiv.
Mediu de lucru dinamic si profesionist.

Augsburg International este unul dintre principalii importatori și distribuitori de piese auto, uleiuri, elemente de tuning, accesorii, echipamente și utilaje pentru service, lider in Romania pe segmentul de piese originale și elemente de caroserie aftermarket. Augsburg International isi propune să atingă perfecțiunea germană prin calitatea produselor și serviciilor oferite de echipa și partenerii săi, prezentandu-se ca un concept de business inovator, etic și de succes, un model de urmat pe piața auto din Romania.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024