Gratis

OPERATOR GHISEU BANCA

BANCA COOPERATISTĂ BAIMAREANA

Candidatul Ideal

Experienta bancara minim un an.

Descrierea jobului

Postul disponibil pentru sediul central din Baia Mare
- Respecta circuitul documentelor conform normelor si procedurilor proprii;
- Raspunde de aplicarea prevederilor normelor si procedurilor interne specifice activitatii cu numerar;
- Elibereaza clientilor, la cerere, extrasele de cont cu anexele pentru operatiunile facute;
- La sfirsitul zilei de lucru, pe baza jurnalului operatiunilor de casa, confirma operatiunile efectuate si raspunde de exactitatea si corectitudinea acestora;
- Efectueaza operatiuni de incasari si plati cu numerar de la clienti, pe baza documentelor corespunzatoare cu respectarea circuitului acestora si verificarea lor sub toate aspectele;

Banca Cooperatistă ,,BAIMAREANA''Baia Mare este instituţie de credit, constituită ca asociaţie autonomă de persoane fizice unite voluntar, fără nici un fel de discriminare pe criterii de naţionalitate, origine etnică, limbă, religie, apartenenţă politică, avere, condiţie socială, rasă sau sex, în scopul îndeplinirii nevoilor şi aspiraţiilor lor comune de ordin economic, social şi cultural, a cărei activitate se desfăşoară, cu precădere, pe principiul întrajutorării membrilor cooperatori.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024