Gratis

OPERATOR FINISARE PIESE

CARL MANUFACTURING SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Nu ne intereseaza neaparat experienta , mai degraba dorim sa aiba cunostinte in utilizare masinilor pneumatice si electrice pentru finisarea pieselor;

Cunostinte de citire si interpretare desen tehnic reprezinta un avantaj;
Persoana dinamica, organizata, metodica si orientata pe detalii;
Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa

Descrierea jobului

Job-ul dumneavoastra consta in efectuarea de operatiuni de finisare a pieselor cu ajutorul diverselor utilaje.
Veti efectua, de asemenea, operatiuni de asamblaj si lipire a subansamblelor si va veti ocupa de respectarea calitatii pieselor de-a lungul desfasurarii operatiunilor.

Oferim:

- Contract pe perioada nedeterminata
- Program de lucru: de luni pana vineri, orele 7-15.30, weekendurile libere
- Salariu motivant, loc de munca stabil in cadrul unei companii in plina expansiune. Începătorii încep cu salariul minim și, în funcție de evoluția calității muncii și a productivității, se poate obține o primă creștere de 20% a salariului după 3 până la 6 luni de muncă. Creșterile ulterioare vor depinde de experiența și motivația candidatului, dar și de calitatea și productivitatea muncii prestate.
- Tichete de masa de 40 Lei
- Decontare transport

CARL MANUFACTURING SRL, societate specializata in fabricarea de piese din material compozit de inalta performanta pentru motorsport si industria automotive.

In plina expansiune, CARL MANUFACTURING lucreaza pentru clienti ai industriei automobilistice de renume international.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024