Gratis

Operator Finisaje Tipografie

Tipo-media S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta in tipografie - obligatorie.
- Persoana organizata
- Rapida
- Atenta la detalii
- Cunostinte in domeniul tiparului
- Dornica sa invete diferite procese de lucru

Descrierea jobului

Tipografia Tipo Media angajeaza personal pentru departamentul de finisaje.

Cautam o persoana care sa opereze echipamentele de finisare.
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀taiere la ghilotina
- plastifiere
- biguire
- perforare
- aplicare folio
- aplicare adezivi
- aplicare emboss
- impachetare colete
- personalizare tricouri
- colantare si decolantare
- intretinere ghilotine

Tipografie specializata in productia cartilor de vizita si a lucrarilor tipografice cu finisaje speciale.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024