Gratis

OPERATOR FACTURARE

Maria Foodnova Holding S.R.L.

Candidatul Ideal

Compania Maria Foodnova Holding caută un Operator Facturare dedicat și organizat, cu experiență în utilizarea programului SAP, pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți o persoană atentă la detalii, cu abilități de organizare și experiență în domeniul facturării, vă invităm să aplicați.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniul facturării și cunoștințe solide în utilizarea programului SAP constituie un avantaj
  • Abilități excelente de comunicare orală și scrisă.
  • Capacitatea de a lucra cu atenție la detalii și de a respecta termene stricte.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții.
  • Orientare către rezolvarea problemelor și atenție la satisfacția clienților.
  • Capacitatea de a lucra in ture

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Preluarea și centralizarea comenzilor din programul SAP, derularea activității de facturare care susține procesul de livrare și vânzare a întregului pachet de produse alimentare.
  • Răspunderea de buna desfășurare a procesului de facturare, asigurându-vă că toate documentele sunt corecte și complete conform comenzilor fiecărui client în parte.
  • Preluarea comenzilor scrise de la agenții de vânzări și centralizarea acestora în vederea emiterii facturilor.
  • Verificarea facturilor de marfă sub aspectul corectitudinii și completitudinii lor, asigurându-vă că acestea sunt conforme cu comenzile clienților.
  • Respectarea principiilor de organizare a sistemului informațional, în special în ceea ce privește procesul de facturare în SAP.
  • Respectarea prevederilor normativelor interne și a procedurilor de lucru, asigurându-vă că toate documentele sunt gestionate conform standardelor și reglementărilor în vigoare.
  • Transmiterea șefului ierarhic superior a oricăror reclamații și sesizări venite din partea clienților, în conformitate cu politica firmei.
  • Informarea superiorului de abaterile sau neregulile apărute în activitatea zilnică, precum și furnizarea de soluții pentru îmbunătățirea procesului de facturare.

Oferim:
  • Salarizare atractivă, în acord cu experiența și abilitățile tale;
  • Tichete de masa;
  • Decontarea transportului;
  • Mediu de lucru profesionist și dinamic;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024