Gratis

Operator facturare

SC LIC 29 INSTALATII SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta minima in contabilitate primara , circuitul documentelor contabile .
Asteptam implicare , integrare intr-un colectiv dinamic si dorinta de a invata .
Programul de lucru este de la ora 8-17, luni-vineri, locatia Giroc .

Descrierea jobului

Se lucreaza in program de contabilitate , receptii , facturare , bonuri fiscale , de asemenea sunt necesare cunostiinte de office ( word , excel ) pentru diverse oferte , mail . Postul necesita organizare, atentie si munca in echipa . Se lucreaza direct cu clientii.

Lic 29 Instalatii , distribuitor de materiale pentru instalatii termice - depozit + magazin .
Publicat 2 Mart. 2024 Reactualizat 2 Mart. 2024 Expiră 1 Apr. 2024