OPERATOR FACTURARE

MULTI CLEANING SYSTEM 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- minim studii medii
- abilitati de utilizare calculatator, de introducere date in vederea procesarii lor electronice,
- bune abilitati de comunicare, si relationare care sa permita o exprimare clara si concisa, orientare catre client si rezolvarea problemelor
- abilitati de lucru in echipa
- persoana organizata, intuitiva, cu un acut simt de observatie
- disponibilitate imediata pentru inceperea activitatii ;
- prezenta de spirit, pozitiv echilibrat, dinamic;
- receptivitate fata de nou si dorinta de autoperfectionare;
- cunostinte limba engleza

Descrierea jobului

- operarea in sistemul informatic
- relationare cu clientii (telefonic, e-mail)
- preluarea si prelucrarea corecta a datelor;
- procesare comenzi achizitii/vanzari
- pregatire pentru expediere a documentelor procesate/eliberate
- arhivare documente
- comunicare cu clientii interni si externi.

BENEFICII:

- pachet salarial motivant ;
- tichete masa;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes

Punctul de lucru se afla in Tunari - pentru Bucuresti
Punctul de lucru se afla in Sebes- pentru Alba

Pentru mai multe detalii puteti sa sunati la nr de telefon: 0737015413

Prin transmiterea cv-ului dvs pentru acest post sunteti de accord cu preluarea si prelucrarea informatiilor cu caracter personal de catre persoanele responsabile cu procesul de recrutare

Companie germano-romana de import si distributie produse profesionale de igiena
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.