Operator facturare

DACORA PRINT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • studii medii/superioare;
  • cunostinte operare calculator: Excel,Word (nivel mediu); program contabilitate MENTOR reprezinta un avantaj
  • ordonat, corect, atentie distributiva;
  • capacitate de comunicare (vorbeste la telefon cu clientii);
  • experienta in facturare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • preluare comenzi de la departamentul de vanzari
  • cautare / verificare stocuri
  • emitere facturi in baza comenzilor primite, tinand cont de soldul clientilor
  • urmarire termene contracte leasing, rate

Descrierea companiei

Import si distributie consumabile pt industria publicitara
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022