Gratis

Operator facturare - consiliere clienti / Back Office

PLASSON ROMANIA

Candidatul Ideal

Cunostinte contabilitate primara
Abilitatea de a intelege si invata produsele companiei
Cunostinte operare calculator : Word , Excel , Outlook
Avantaj : cunostinte WinMentor
Avantaj : Limba Engleza

Descrierea jobului

Lucreaza in principal in programul de gestiune
Preia solicitari clienti , comenzi : email , telefonic , front-desk
Consiliaza clientii : email , telefonic , front-desk
Intocmeste documente specifice intr-un flux clar
Incaseaza ocazional c/v facturi cu numerar sau card POS
Desfasoara si alte activitati specifice de vanzari si logistica : AWB , inventar ,etc

Program lucru : Luni - Vineri 8 -16.30
Se asigura instruire de introducere , lucrul in echipa cu operator experimentat pana la formarea deprinderilor de lucru.

BENEFICII
Tichete de masa 40 lei / zi

Fitinguri si tehnologie de imbinare tubulatura din plastic HDPE PPR
www.plasson.ro
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024