Gratis

OPERATOR FABRICARE MANUALA

CARL MANUFACTURING SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Societate specializata in fabricarea pieselor angajeaza operatori pentru fabricarea manuala a pieselor.

Cerinte:

-Persoane serioase,
-Organizate,
-Atente la detalii,
-Dinamice,
-Experienta nu este necesara,
-Calificarea se face in cadrul locului de munca.

Descrierea jobului

Fabricarea de piese auto prin:

-Stratificarea materialelor respectand dosarele tehnice specifice.

Oferim:

- Contract pe perioada nedeterminata,
- Program de lucru: de luni pana vineri, orele 7-15.30, weekendurile libere,
- Salariu motivant, loc de munca stabil in cadrul unei companii in plina expansiune. Creșterile ulterioare vor depinde de experiența și motivația candidatului, dar și de calitatea și productivitatea muncii prestate,
- Tichete de masa de 40 Lei,
- Decontare transport.

CARL MANUFACTURING SRL, societate specializata in fabricarea de piese din material compozit de inalta performanta pentru motorsport si industria automotive.

In plina expansiune, CARL MANUFACTURING lucreaza pentru clienti ai industriei automobilistice de renume international.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024