Publicat 01 Oct 2018 | Expiră 01 Nov 2018

OPERATOR FABRICARE BERE

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii (liceu sau scoala profesionala) – calificarea sau experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte si abilitati de operare pe calculator;
  • Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa, spirit de initiativa si abilitati de invatare;
  • Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului;
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi (3 schimburi) si in program de tura continua;
  • Corectitudine si seriozitate;
  • Disponibil de a efectua munca fizica normala.

Descrierea jobului

  • Activitatile de control si autocontrol ale procesului sunt efectuate corespunzator;
  • Exploatarea optima a echipamentelor si utilajelor pentru desfasurarea in conditii normale a procesului tehnologic;
  • Urmareste incadrarea parametrilor cantitativi/calitativi ai procesului si ai produsului conform specificatiilor prescrise;
  • Comunica eficient cu echipa si coordonatorii de schimb, informandu-se reciproc asupra modificarilor, problemelor aparute.
Ce oferim:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Tichete cadou;
  • Bonus de performanta (lunar);
  • Al 13 - lea salariu;
  • Cota lunara de bere;
  • Servicii medicale si asigurare de viata;
  • Spor de noapte si spor de tura continua;
  • Orele suplimentare platite dublu (200%);
  • Posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu.

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: www.ursus-breweries.ro și www.desprealcool.ro.

Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www. https://ursus-breweries.ro/cariere/pozitii-disponibile/
SABMiller PLC este una dintre cele mai mari companii de bere din lume, cu participatii în societati producatoare de bere sau acorduri de distributie pe 6 continente.

Marcile grupului includ beri premium internationale, cum ar fi Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro si Pilsner Urquell, precum si o gama exceptionala de marci locale cu pozitii de lider, precum Aguila, Castle, Miller Lite, Snow si Tyskie. In afara SUA, SABMiller PLC este, de asemenea, una dintre cele mai mari companii din lume care imbuteliaza produse Coca-Cola.

Expirat
OPERATOR FABRICARE BERE  -  URSUS BREWERIES S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles