Gratis

operator extruder mase plastice

PROFIL EXPERT DESIGN SRL

Candidatul Ideal

Operator extruder mase plastice
Cerințe:
Absolvent de liceu sau scoala profesionala.
Seriozitate si responsabilitatea muncii.
Experiență anterioară în operarea mașinilor de extrudare a profilelor este un avantaj , dar nu este obligatorie.
Abilități tehnice , rabdare și atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită strânse.
Capacitate de invatare a cerintelor specifice pentru operarea masinilor
Abilitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și independent.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Operarea mașinilor de extrudare profile pvc, conform instrucțiunilor specifice.
Monitorizarea și ajustarea parametrilor mașinilor pentru a asigura procesul de producție optim.
Inspectarea produselor finite pentru a asigura calitatea și conformitatea cu standardele noastre.
Întreținerea și curățenia echipamentelor și a zonei de lucru conform procedurilor stabilite.
Raportarea oricăror defecțiuni sau probleme tehnice echipei de conducere.

Beneficii:
Salariu competitiv și pachet de beneficii.
Atmosferă de lucru colaborativă și echilibrată.

Descrierea companiei

Firma de productie profile diverse din plastic .
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024