Gratis

Operator Express Credit

Express Credit Amanet
3 poziții

Candidatul Ideal

ITI PLAC GADGET-URILE? NOI TE PLATIM SA LE TESTEZI!
  • Comunici ușor și reușești să-ți exprimi clar ideile?
  • Ești atent la detalii și organizat?
  • Identifici ușor nevoile clienților?
  • Esti pasionat de tehnologie și gadgeturi?

Dacă răspunsul tău e DA, te asigurăm că la noi vei lucra cu cea mai nouă tehnologie în materie de dispozitive electronice și vei face parte dintr-o echipă tânără și profesionistă.

Educație și competențe necesare:
  • Studii medii finalizate, minim diploma de bacalaureat
  • Abilități excelente de comunicare si relaționare interpersonală
  • Capacitate de organizare a activității individuale și atenție sporită la detalii
  • Onestitate și gândire analitică orientată către rezultat
  • Dispus de a însuși cunoștințe și competențe noi
  • Cunoștințe de operare PC
  • Experiența anterioara pe un post similar constituie un avantaj, dar nu e absolut necesară.

Descrierea jobului

  • Verificarea si evaluarea obiectelor/bunurilor
  • Incheierea contractelor de amanet
  • Incasarea si eliberarea numerarului
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea soluțiilor viabile
  • Menținerea nivelului de satisfacție al clienților

Oferim:
  • Training remunerat de pana la 2 luni
  • Pachet salarial atractiv - venituri nete incepand cu 3000 lei NET
  • Bonusuri pentru volum de activitate
  • Tichete de masa la valoare maxima
  • Bonusuri lunare de performanta
  • Prime de sarbatori
  • Majorari salariale periodice
  • Program intern de recomandari viitori angajati, cu recompensa financiara
  • Zi libera platita de ziua ta de nastere
  • Fidelizarea angajatilor cu vechime

Descrierea companiei

Despre noi...
  • Avem peste 25 de ani de experiență în amanet
  • Am adunat zeci de mii de clienți mulțumiți
  • Express Credit Amanet respectă standardele de afaceri ale industriei de care aparține. Astfel, tot ceea ce facem este 100% legal și transparent, angajații noștri sunt serioși și bine instruiți, sediile sunt moderne și accesibile.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024