Gratis

Operator excel /Analist preturi online (la P. Neamt)

AUTO DIN SRL

Candidatul Ideal

AUTO DIN SRL - Lider al comertului online dе anvelope si jante auto prin si angajeaza Operator excel /Analist preturi online cu urmatoarele cerinte si atributii principale:
- cunostinte avansate operare pachet Office (formule, pivoti, etc - optimizare prin macro este un plus apreciat);
- cunostinte SQL, HTML/CSS, CMS - reprezinta un avantaj;
- abilitati de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si multitasking;
- disponibilitate pentru cautarea si descoperirea de noi solutii pentru activitatea curenta;
- constiinciozitate si rigurozitate in realizarea taskurilor sunt de dorit si aprciat, precum si creativitate si simt de initiativa;
- atentie deosebita la detalii, organizare;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- domiciliul stabil in Piatra Neamt (jobul necesita prezenta fizica zilnica la biroul din Piatra Neamt).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Operare cu pachet Office, in special Excel in mod avansat;
- Gestionarea si actualizarea bazei de produse la site-urile companiei;
- Colectarea de informatii despre produsele pe care compania le promoveaza online;
- Analiza preturilor si ofertelor comerciale practicate de concurenta si actualizarea acestora pe site-ul companiei;
- Implementarea de politicii de marketing si comerciale;
- Asigura suport si colaboreaza in mod strans cu echipa IT si de vanzari.

Beneficii Oferite :
- colaborare cu o echipa profesionista, intr-o companie de top in vanzarile de anvelope si jante on-line;
- conditii de lucru avantajoase;
- mediu de lucru placut;
- posibilitati de evolutie si dezvoltare.

SC AUTO DIN SRL - Comert on-line de anvelope si jante auto, prin intermediul site-urilor: www.anveloshop.ro, www.anvelopemag.ro, www.auto-din.ro

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024