Gratis

Operator Epilare cu laser saloanele DermEpil

SC VINTAGE CONCEPT IMPEX SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam cosmetician/a epilare definitiva, asiguram cursuri.
Amabilitatea si politetea sunt foarte importante pentru noi. De asemenea calmitatea si diplomatia sunt caracteristicile ideale.
Lucrul in echipa este de asemenea foarte important pt noi.

ABILITATI NECESARE:Atitudine pozitivă, amabil/a, dornic/a de lucru în echipa;

Disciplina și seriozitate si ordine;

Instagram, facebook si social media constituie un avantaj;

Proactiv/a și doritor/are de a învață cât mai multe în domeniul de Beauty;

Atent/a la detalii, calm, amabilitate;

Cursul de cosmetica constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Descrierea jobuluiOperatorul de epilare definitiva se va ocupa de client de la intrare in salon pana la plecare. Acesta il va intampina, ii va oferi un protocol cu toate informatiile necesare. De asemenea, operatorul va raspunde la telefon si va face programare clientului dupa epilarea definitiva si ii va incasa.

Responsabilitati:Utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparatelor din dotarea unitatii pentru realizarea tratamentelor specifice;

Intocmirea fiselor de tratament a clientelor;

Responsabilitati legate de receptie: primire cliente, programari, incasari, rapoarte si evidente solicitate de manager;

Informatii clare si corecte oferite clientelor,

Recomandare de produse profesionale catre clienti;

Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;

Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;

Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

Salonul DermEpil este pe piata de 7 ani, are 3 locatii in Bucuresti si 5 in afara orasului. Oferim servicii de epilare definitiva, tratamente corporale, gene fir cu fir, laminare gene si sprancene.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024