de ani Fără Frică...

Publicat 24 Iul 2008 | Reactualizat 22 Aug 2008 | Expiră 24 Aug 2008

Operator DTP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte Adobe Illustrator, Corel Draw, prepress, separatie de culoare;
- Persoana energica, responsabila
- Putere de concentrare

Descrierea jobului

- Verificarea si pregatirea fisierelor pentru tipar
- Operare imagesetter si pregatirea proof-urilor pentru tipar

- Mediu de lucru profesionist, competitiv
- Pachet salarial motivant

Eurogama Invest SRL este una din cele mai importante tipografii din Romania ocupand o pozitie de lider in zona tiparului publicitar si al productiei de ambalaje din carton duplex si ondulat precum si in zona productiei publicitare din material plastic. De asemenea, pentru clientii sai EUROGAMA presteaza si servicii de publicitate – creatie, media planning si buying – si servicii complexe de logistica.

Expirat
Operator DTP  -  Eurogama Invest SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles