Gratis

Operator dispecerat monitorizare video

SPECIAL BBS PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- Cunostinte Microsoft Office si Internet;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Persoana cu simtul responsabilitatii dezvoltat;
- Bune abilitati de atentie concentrata si distributiva;
- Spirit de echipa;
- Studii medii sau superioare.

Descrierea jobului

- Monitorizarea obiectivelor societatii conform criteriilor stabilite prin intermediul programului supraveghere;
- Intocmirea rapoartelor cu privire la activitatea din timpul turei de lucru;
- Asigura la intrarea in tura buna si corecta functionare a intregului echipament de supraveghere video, conexiunile de date in toate obiectivele societatii;
- preluarea alarmelor video si tranmiterea informatiilor corecte catre echipajele de interventie din zonele de acoperire;
Conditii de lucru:
- Program de lucru flexibil, in ture de 12 ore./ nopate L-V, S/D - zi si noape;
- Lucru intr-o echipa tanara;
- Un program flexibil;
- Perioada de training;
- Pachet salarial complex,cu un salariu care include diverse sporuri in functie de implicare si seriozitate;

BAD BOYS SECURITY - s-a impus pe piata din Romania datorita profesionalismului angajatilor sai, a ideilor noi privind securitatea, seriozitatii si promptitudinii solicitarilor survenite din partea Beneficiarilor venind in intampinarea clientilor sai cu o paleta larga de servicii atat pentru persoanele fizice cat si pentru cele juridice.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024