Gratis

Operator desfacere

S.C. A&A EXPRODCOM SRL

Candidatul Ideal

Operator desfacere (facturare,verificare si etichetare marfa)

Candidatul ideal

Atent la detalii, organizat, ii place sa lucreze in echipa . Este o persoana rezistenta la stres si disponibila la program in ture 6-14 si 14-22 si 2 weekend-uri lucrate

Descrierea jobului

Sarcinile de lucru principale in departamentul desfacere sunt:

-Preluare comenzi

-Printare etichete

-Etichetare marfa

-Introducere comenzi in programul de facturare

-Emitere facturi si avize

-Preluare si pregatire comenzi

-Relatii cu clientii

-Curatenia la locul de munca

Beneficii:

• Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru plăcut și prietenos

• Salariu competitiv și tichete de masa

• Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

• Program flexibil de lucru

• Mediu de lucru curat și sigur

• Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și motivată.

Casa Antonie este o companie cu o vechime de peste 30 de ani pe piata si are ca obiect de activitate productia, vanzarea si distributia produselor proprii de cofetarie si patiserie. Produsele noastre se regasesc atat in magazine de specialitate dar si in marile lanturi de supermaket-uri din Bucuresti si din tara

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024