Gratis

Operator depozit / Picker / Șofer

STILIS MOB DISTRIBUTION S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență anterioară într-un mediu de depozit și experiența în conducerea automobilelor (minim 2 ani) este un avantaj.
Cu locuința în apropiere de Bd. Ghencea (sectorul 5).

Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.

Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie.

Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

Abilități de comunicare și colaborare în echipă.

Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru și sarcinile asignate.

Descrierea jobului

Căutăm un Operator Depozit care să fie responsabil pentru recepționarea, stocarea, pregătirea și expedierea mărfurilor în cadrul depozitului nostru. Candidatul ideal va fi organizat, atent la detalii și capabil să lucreze eficient într-un mediu dinamic.

Program de lucru: 10:00- 19:00 (5 zile săptămânal {standard}, 6 zile săptămânal - opțional).

Responsabilități:

Recepționarea și verificarea mărfurilor primite conform documentelor de însoțire.

Inventariere.

Stocarea mărfurilor în locurile corespunzătoare în depozit, respectând regulile de organizare și siguranță.

Pregătirea comenzilor conform solicitărilor departamentului de vânzări.

Montarea și demontarea produselor.

Încărcarea și descărcarea mărfurilor utilizând echipamentele adecvate de manipulare.

Controlul calității produselor.

Menținerea curățeniei și a ordinei în depozit pentru a asigura un mediu de lucru sigur și eficient.

Raportarea oricăror probleme sau defecțiuni la supervizorul direct.

Integritatea autovehiculului pe care îl are în primire.

Cheltuirea judicioasă a sumelor primite ca avans de deplasare.

Întreținerea autovehiculului, ceea ce presupune efectuarea la timp a reviziilor, schimburilor de ulei și filtre;

Șoferul va răspunde în fața legii pentru pagubele cauzate firmei din vina sa.

Beneficii:

Salariu competitiv (3500 - 3860 lei lunar).

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.

Mediu de lucru dinamic și susținător.

Pauză inclusă în program.

P:S: Ne poți apela direct la numărul de telefon indicat.

Stilis Home comercializează o gamă variată de produse din mobilier pentru o casă stilată. Gestionează site-ul Stilis.ro cât și showroom-ul din Home&Design Mall

Suntem alături de clienții noștri zi de zi pentru a îmbunătăți calitatea vieții și de a oferi confortul dorit.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024