de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2008 | Reactualizat 14 Nov 2008 | Expiră 17 Nov 2008

Operator de interviu prin telefon asistat de calculator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim studii medii
- Cursivitate in vorbire
- Bune abilitati de lucru cu calculatorul

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Culegerea de date prin telefon;
- Efectuarea de interviuri cu respectarea instructiunilor de realizare a proiectului;
- Training on the job
- Interviurile se realizeaza prin telefon de la sediul firmei Mercury
- Respondentii sunt persoane fizice sau juridice in functie de proiect

Beneficii:

- Program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit suplimentar în timpul liber corelat cu numărul de ore lucrate
- Posibilitatea colaborării pe o perioadă nedeterminată
- Posibilitatea de promovare

Mercury Research este unul din liderii in cercetare de piata care activeaza pe piata romaneasca din 1992 desfasurand studii de piata la nivel national si european in urmatoarele domenii de activitate: bunuri de larg consum, media, farmaceutice, banci, automobile, telecomunicatii si altele.

Expirat
Operator de interviu prin telefon asistat de calculator  -  Mercury Research

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles