Gratis

Operator Date

OCEAN WORLD COMPANY SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii/superioare
  • Cunoaşterea pachetului Microsoft, în special Word, Excel, Outlook; navigare Internet
  • Cunoaşterea limbii engleze, nivel mediu
  • Atenţie la detalii

Descrierea jobului

  • Sa verifice conformitatea datelor introduse in calculator, cu datele din documentele/mediile primare.
  • Sa preia datele de pe documentele/mediile primare si sa le introduca in calculator.
  • Sa efectueze prelucrarea primara a datelor introduse.
  • Sa asigure transferul datelor de pe un suport magnetic pe altul si sa asigure securitatea acestora.
  • Sa pregateasca, sa elaboreze si sa redacteze materialul documentar.

Centru de colectare – ovine şi caprine, cu experienţă de peste 5 ani in domeniu
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024