Gratis

Operator date productie/ Cantaragiu

Rom Waste Solutions

Descrierea jobului

Ești atent la cifre, iar în munca ta, erorile și omisiunile nu-și au locul?

Ai capacitatea de a duce lucrurile până la capăt și de a fi eficient?

Ești o persoană căreia îi place ca lucrurile să fie bine organizate și așezate la locul lor?

Ești o persoană calmă, ai rapiditate în operarea pe calculator și poți gestiona situațiile conflictuale în lucrul cu publicul?

Dacă răspunsul la întrebările de mai sus este pozitiv, te asteptăm în echipă!

Abilități necesare:

- studiile cu profil tehnic constituie un avantaj

- experiență anterioară în gestiune

- abilități de operare calculator

- atenție la detalii

- abilități de organizare și stabilire a priorităților

- abilități de comunicare interpersonală și capacitatea de a relaționa pozitiv, atât în interiorul cât și în exteriorul companiei

- persoană onestă şi responsabilă

Responsabilități:

- întocmește documentele de intrare/ieșire

- operează mișcările de materiale

- întocmește diverse raportări privind situația stocurilor

- verificare documente transport

Beneficii:

- tichete de masă în valoare de aproximativ 400 lei/lună

- decontarea transportului

- participarea la cursuri de specialitate și de dezvoltare profesională și personală

- oportunitatea de a construi o organizare riguroasă și eficientă în cadrul activității curente specifice

- oportunitatea de dezvoltare profesională în cadrul firmei

Dotata cu una dintre cele mai performante linii de sortare si tratare a deseurilor municipale din Romania (si una dintre cele mai mari din Europa de Est), tehnologia Rom Waste Solutions utilizeaza separarea automata a deseurilor pe tipuri si dimensiuni, avand totodata si o componenta de sortare manuala.

Proiectul Rom Waste Solutions asigura o recuperare maxima a fractiilor ce pot fi reciclate sau valorificate energetic in urma tratarii si sortarii deseului colectat in amestec si respectiv a deseului colectat separat.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024