Gratis

Operator date - ofertare si participare la licitatii

EDU APPS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii și experiență anterioară
  • Studii superioare absolvite (diplomă de licență); domeniul tehnic reprezintă un avantaj
  • Experiența pe un post similar reprezintă un avantaj
  • Experiența în utilizarea SEAP și participarea la licitații publice constituie un avantaj

Abilități și competențe necesare
  • Abilități foarte bune de operare PC
  • Bună înțelegere a domeniului IT&C
    Competența de a analiza comparativ caracteristicile tehnice al unui echipament IT din ofertă versus specificațiile cerute de client
  • Personalitate deschisă
  • Excelente abilități de comunicare telefonică și în scris
  • Atenție la detalii
  • Capabil de a gestiona multiple proiecte concomitent
  • Bine organizat, capabil să urmărească proiectele și sarcinile de lucru
  • Optimist, pozitiv, energic

Descrierea jobului

Scop: Derularea activităților de operare date (ofertare, relația cu furnizorii, participarea la licitații), legate de activitatea de comercializare a produselor, serviciilor Edu Apps către unități de învățământ

Avem nevoie de o persoană organizată și cu bune abilități de comunicare pentru a sprijini departamentele comercial și de implementare.

Responsabilități:
  • redactare oferte pe baza unui șablon
  • obținerea și centralizarea de oferte de la distribuitori
  • crearea și validarea de oferte tehnice și de preț
  • centralizare oferte departament vânzări
  • centralizare activități de livrare și implementare
  • crearea de șabloane (documente și foi de calcul) pentru susținerea activităților comerciale și de implementare
  • alte activități de introducere și validare date în format electronic legate de proiectele companiei
  • participarea la licitatii publice in e-licitatie.ro în calitate de ofertant
  • obținerea de oferte de la furnizorii companiei

Beneficii
  • salariu motivant;
  • desfășurarea activității în regim de telemuncă
  • lucru într-o echipă tânără și dinamică;
  • oportunități de dezvoltare profesională.

Edu Apps este un start-up fondat în anul 2011 care activeză în domeniul educației. Misiunea noastră este ca împreună cu profesorii, specialiștii în educație și decidenții din sistemul educațional din România să îmbunătățim calitatea educației pentru a deschide copiilor și tinerilor, adulții de mâine, calea spre un viitor mai bun.

Edu Apps este cel mai mare partener educațional pentru Google și Microsoft și oferim alături de aceștia cele mai bune servicii educaționale, precum și dispozitive produse pentru lucrul la clasă.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024