Gratis

OPERATOR DATE CLIENTI la sediul din JUCU

HOLVER SRL

Candidatul Ideal

Profilul candidatului:
Cunostinte solide de operare PC si sisteme informatice;
Experienta de minim 1 an intr-un post similar;
Studiile (medii sau superioare) in contabilitate, constituie avantaj;
Cunostintele de limbi straine: engleza si/sau germana constituie avantaj;
Abilitati de comunicare;
Capacitate de organizare si planificare;
Abilitati numerice si atentie distributiva;
Rezistenta la efort si stres si usor adaptabil la schimbare;
Domiciliul stabil in Cluj sau imprejurimi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Urmarirea eficienta a debitelor, operarea si actualizarea corecta a datelor clientilor in sistem, operarea blocarilor si deblocarilor clientilor in sistem si asigurarea activitatii de contabilitate primara pentru filiala;
Gestioneaza incasarile si platile in baza documentelor justificative; (emite chitante si bonuri fiscale, achita facturi transport, achizitii produse, depune bani la banca prin G4S) ;
Opereaza in registrul de casa toate operatiunilor si gestioneaza numerarul din casierie;
Efectueaza plati si incasari cash (avans spre decontare, plati facturi) in baza documentelor justificative;
Emite dispozitii de incasare si plata;
Intocmeste notele de receptie si bonurile de consum pentru facturile de achizitie ;
Asigurarea operarii in registrul de casa a tuturor operatiunilor si gestionarea numerarului din casierie;
Intocmirea corecta si la termen a situatiilor si rapoartelor contabile solicitate.
Intocmeste situatii si rapoarte conform solicitarilor.

Oferim angajatilor motivati posibilitatea unei cariere de succes, cu un pachet salarial pe masura performantelor, in cadrul unei companii multinationale cu rezultate excelente pe plan international.
Va rugam sa ne trimiteti candidatura dumneavoastra detaliata, pana in data de 26.03.2024.

HOLVER – Punct de lucru Cluj
Com. Jucu 69 B, Cluj-Napoca, 407350 Cluj;
tel: +40 268 506 136; fax: +40 268 506 136; e-mail: resurse-umane@holver.ro

Holver face parte din Grupul Frischeis, si prin cele 59 de filiale deschise in 18 tari este cel mai mare comerciant en-gros de lemn si produse din lemn din Europa Centrala si de Est. Frischeis Romania cuprinde 5 puncte de lucru in cele mai importante orase din tara: Brasov, Timisoara, Cluj, Bucuresti si Iasi.

Angajatii sunt cheia succesului pentru compania noastra. Toti angajatii nostri beneficiaza de sarcini de lucru provocatoare, oportunitati de dezvoltare personala si un salariu corect, proportional cu performantele. Apreciem competenta, spiritul de initiativa si dorinta de perfectionare. Coordonatorii au rol de model pentru colegi si intretin un mediu de lucru motivant, orientat catre rezultate si asumarea raspunderii. In relatiile de zi cu zi, incurajam cultura opiniilor deschise si a comunicarii permanente.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024