Gratis

Operator Contact Center

UNIDENT PREMIUM SRL
6 poziții

Candidatul Ideal

Îți oferim:

Salariu motivant şi un mediu de lucru plăcut;

Formare profesională continuă;

Posibilităţi reale de evoluţie profesională în cadrul clinicii;

Tichete de masă;

Vouchere de vacanță;

Bonusuri în funcție de performanță;

Reduceri la servicii stomatologice.

Ne dorim:

Să fii organizat/ă și responsabil/ă;

Să ai experiență de minim un an în interacțiunea cu publicul;

Să ai cunoștințe în operarea PC-ului;

Să îți placă să comunici atât verbal cât și în scris.

Descrierea jobului

Ce vei face?

Vei răspunde la comentariile din social media;

Vei prelua solicitările de informații și le vei transforma în consultații la medicii clinicii;

Vei comunica atât telefonic cât și în scris prin mesaje sau email cu pacienții clinicii;

Vei efectua programări în clinică;

Vei verifica programările în clinică și le vei gestiona de la distanță.

Descrierea companiei

Innovative treatment solutions for you

De peste 20 de ani împreună

Bine ai venit la Unident, locul unde punem Inovația în slujba sănătății zâmbetului tău.

Suntem un brand medical premium, poziționat în Topul clinicilor stomatologice din România, fondat în anul 2000 de către Dr. Petronela Luca, un medic dedicat găsirii soluțiilor avansate de tratament pentru pacienții noștri.

Ne regăsiți în Brașov, Buzău, Galați, Tulcea și București în curând, având o poziționare strategică în orașe cu potențial în turism medical, asta pentru a fi disponibili pentru cât mai mulți pacienți.

Suntem experți in lasere dentare de peste 10 ani, utilizăm tehnologii digitale de ultimă generație pentru realizarea rapidă a Danturilor fixe pe implanturi în 24 de ore și am adus cel mai empatic robot umanoid, în premieră în România, pentru a acorda suport pacienților Unident și a elimina frica asociată vizitelor la dentist.

Iti promitem să te programăm în maxim 24 de ore pentru începerea tratamentului pentru ca sănătatea ta este importanta pentru noi.
Suntem specializați în tratarea cazurilor dificile și în intervenții chirurgicale avansate, având menirea de a salva dinții și de a reda rapid sănătatea dentară. Utilizăm metode de regenerare osoasă accelerate și tehnici de analgosedare pentru confortul și siguranța pacienților noștri, obținând rezultate de succes în tratamentul diverselor afecțiuni dentare.

La Unident, înțelegem importanța accesibilității și a confortului financiar, motiv pentru care am creat pachete atractive de tratament și oferim posibilitatea plății în rate. De asemenea, ne dorim să oferim pacienților noștri liniștea și încrederea în tratamentele noastre, de aceea garantăm calitatea acestora prin garanția de 24 de luni și, în mod special, prin garanția pe viață a implantului dentar.

Nu în ultimul rând, ne bucurăm să fim singurele clinici acreditate Feng Shui din România, preocupându-ne în mod constant de confortul și starea de bine a pacienților noștri. Fiecare detaliu al spațiului nostru este gândit pentru a crea un mediu calm, plăcut și relaxant, care să ofere o experiență pozitivă în cadrul vizitei la dentist.

Vă invităm să descoperiți mai multe despre viziunea noastră, echipa de specialiști și serviciile noastre medicale, detaliate în cadrul site-ul. La Unident, suntem aici pentru a vă oferi un zâmbet sănătos și frumos, într-un mediu prietenos și profesionist. Vă așteptăm cu drag!

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024