Gratis

Operator Contabilitate Primara

STANGL VEGETABLE SOCIETATE ÎN COMANDITĂ

Candidatul Ideal

Cum ne dorim să fii tu, viitorul angajat?
O persoană deschisa pentru a acumula noi cunostinte, sa acorzi o deosebită atentie punctualitatii si cerintelor postului. Sa crezi in tine, iar astfel sa duci la bun sfarsit sarcinile pe care le vei primi.
Studii superioare
Bune cunostinte privind utilizarea Microsoft office (outlook, excel, word)
Experiență în utilizarea software-urilor contabile (constituie avantaj)
Cunostinte limba engleza nivel conversational mediu/avansat
Permis de conducere cat.B

Descrierea jobului

Sarcinile tale vor fi:
Mentine legatura cu firma de contabilitate
Verificarea jurnalelor de cumparari si de vanzari
Evidenta soldurilor
Înregistrarea bonurilor de consum
Întocmirea notelor de receptie, avizelor de insotire a marfii
Evidenta facturilor si verificarea platilor la termen a facturilor

Ce oferim?
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Venit salarial atractiv
Posibilitatea de dezvoltare și avansare în mod ierarhic
Un mediu plăcut și prietenos
O masă caldă, ceai și cafea

Persoană de contact: Alina Miron, ac@stanglvegetable.ro
*Noi suntem Stangl Vegetable Societate in Comandita și așteptăm să te cunoaștem!*

Descrierea Companiei: Stangl Vegetable Societate in Comandita cu sediul in Husasau de Tinca (aprox.30 km Oradea), este o afacere înfiintată la finalul anului 2001, cu răbdare, seriozitate, având mereu strategii de dezvoltare. Specializată în cultivarea și comercializarea legumelor, în special a castraveților.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024