Gratis

Operator Comenzi Magazin Online

Wizardbuzz S.R.L.

Candidatul Ideal

​Echipa magazinului online de incaltaminte ePieleNaturala.ro cauta colega noua!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Preluarea comenzilor prin intermediul apelurilor telefonice;

Preluarea comenzilor si cererilor clientilor de pe Facebook, e-mail;

Prelucrarea si procesarea comenzilor online;

Mentinerea unei bune relatii cu clientii oferind consultanta acestora cu privire la disponibilitatea produselor, preturi, comenzi, transport;

Preluarea si gestionarea schimburilor si retururilor de la curieri;

Receptia marfii (intocmirea documentelor de intrare marfa -NIR - verificare marfa dupa factura de la furnizor)

Listarea produselor noi pe site, crearea descrierilor acestora, completare stoc, ordonare in pagina a produselor, activare- dezactivare produse, actualizare informatii.

Beneficii:

Toate weekendurile libere;
Pachet salarial 2500 -3000 lei NET, in functie de experienta;
Zile libere legale si concediu de odihna;
Discount de angajat la toate categoriile de incaltaminte aflate in magazin

Alte detalii:
Program de lucru luni-vineri 08:00-17:00 cu o ora pauza de masa
Locatia: sector 6, Bucuresti

Descrierea companiei

Magazin online de incaltaminte
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024