Gratis

Operator Comenzi Magazin Online

ZAGATTO ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Pentru filiala noastră nou deschisă în București, căutăm coleg serios, cu bune abilități de organizare și atenție la detalii.

Cerințele noastre:
Angajament;
Capacitatea de a vă organiza munca și de a coopera cu ceilalți membri ai echipei;
Abordare responsabilă a muncii;
​Initiativa si implicare;
Orientare spre client;
Competențe informatice;
Atentie la detalii, spirit de observatie si corectitudine;
Experiența pe o poziție similară în cadrul unui magazin online reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Procesarea zilnică a comenzilor primite;
Ambalarea și pregatirea expedierii coletelor de mici dimensiuni (până în 2kg);
Pastrarea legaturii cu clientii magazinului;
Servicii de asistență telefonică sau email pentru clienți;
Rezolvarea reclamatiilor primite;
Gestionarea retururilor;
Recepționarea și verificarea bunurilor;
Menținerea ordinii la locul de muncă;
Monitorizarea stocurilor.

Ce oferim:
Pachet de beneficii:
  • Tichete de masă
  • Contribuție la cheltuielile de deplasare
Bonus în funcție de performanță;
Atmosferă și un mediu de lucru prietenos;
Un loc de muncă stabil si ne dorim colaborare pe termen lung;
Contract pe perioada nedeterminata;
Un loc de muncă profesionist;
Suportul întregii echipe;
Program de lucru: 9-17.

Locație:
Rudeni/ Chitila, intrare din Centura București DNCB
Stație STB 429 (Chitila – Pasaj CFR | Bucuresti – Bd. Preciziei) chiar in incinta complexului

Zagatto este un brand original polonez, care garantează produse de cea mai înaltă calitate din piele și alte materiale. Portofelele noastre pentru femei și bărbați, gențile de umăr, rucsacurile, curelele din piele și curea și alte produse nu sunt doar gadgeturi bine concepute, ci și articole practice care fac viața de zi cu zi mai ușoară.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024