Gratis

OPERATOR CNC

PMG BRASOV POWDER METAL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii tehnice ( scoala profesionala, liceu)
Cunostinte de desen tehnic, citire si interpretare
Dorinta de a invata lucruri noi
Experienta de lucru cu sistemele de operare Siemens, Fanuc

Descrierea jobului

Respectarea instructiunilor de lucru
Responsabil de productia pieselor in serie
Citire si interpretare documente de lucru
Incarcare, accesare si modificare programe de lucru
Disponibilitate la munca in 3 schimburi de L-V
Supraveghere masina si operarea acesteia

Beneficii:
Salariu competitiv
Tichete de masa 35 lei
Masa subventionata cantina 15 lei
Bonusuri lunare de productie
Asigurare medicala privata
Bonus anual avand valoarea unui salariu brut
Transport asigurat

Companie specializată în producția de componente pentru industria auto.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024