Gratis

Operator CNC

HIDROSERV ECOTRAT GRUP SRL

Candidatul Ideal

Operare utilaje CNC: Mașina de debitat CNC plasma,Masina CNC stantat
Experineta de minim 3 ani.

Descrierea jobului

Locație : Tunari,judet Ilfov
Salariu: 5500 Ron

HIDROSERV ECOTRAT GRUP este un grup de societati cu capital privat integral românesc şi se ocupă cu activităţi de consultanţă, proiectare, import, distribuţie, montaj în instalaţie, puneri în funcţiune, service pentru următoarele echipamente: rezervoare din oţel pentru apă potabilă, apa de incendiu si apa uzată, tubulatura si fitinguri din PEHD, tubulatura si fitinguri din PVC, electropompe, camine, motopompe, mixere, sisteme de aerare, suflante, compresoare, vane, armături, generatoare de ultraviolete, staţii compacte de epurare ape uzate, separatoare de grăsimi, separatoare de hidrocarburi, tocătoare, grătare rare şi fine, echipamente de tratare a nămolului din staţii de epurare (deshidratare, uscare, incinerare), centrale termice (inclusiv pe bază de rumeguş, brichete de rumeguş, etc.), instalaţii de produs zăpadă artificială.

HIDROSERV ECOTRAT GRUP lucrează de peste zece ani în proiecte de protecţia mediului, mai ales în domeniul alimentărilor cu apă, tratării apei brute, epurării apelor uzate, irigaţiilor şi desecărilor.

Promovează şi instalează în România echipamente de cea mai bună calitate, echipamente care ajută la îndeplinirea standardelor europene privind protecţia mediului.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024