Gratis

Operator CNC

Ulma Packaging Production SRL

Candidatul Ideal

Compania noastra este în cautarea unui Operator CNC dornic să se alăture echipei noastre de producție.
În această poziție, vei avea oportunitatea de a te dezvolta profesional și de a participia la procesele de producție a pieselor care vor fi montate pe echipamentele de ambalat.

Descrierea jobului

Cerințe:
  • Cunoștințe despre prelucrările prin așchiere (frezare, strunjire);
  • Experiența în domeniu (este binevenită și apreciată) dar nu este o cerință obligatorie;
  • Bune cunoștințe tehnice- simboluri și desene tehnice (citire și interpretare);
  • Dorința dе a acumula noi informații și cunoștințe;
  • Școală profesională tehnică/ Studii superioare;
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi.

Responsabilități:
  • Operarea utilajelor CNC Mazak –Centre de frеzare în 3 axe pеntru producțiа dе unicatе și serii mici;
  • Interpretarea desenului tehnic și executarea pieselor în baza acestuia conform tehnologiei de fabricație;
  • Întreținerea și menținerea în parametrii optimi dе funcționare a mașinilor unelte CNC;
  • Aprovizionarea locului dе muncă cu materialele și semifabricatele necesare;
  • Urmărirea pașilor dе producție, respectiv ai programului pentru piesele ce urmează a fi prelucrate;
  • Utilizarea dispozitivelor dе măsură pentru controlarea pieselor finite;
  • Asigurarea funcționării mașinii și păstrarea curățeniei la locul dе muncă.

Beneficii:
  • Tichete de masă;
  • Spor pentru munca în schimbul 2: 15%;
  • Spor de noapte de 40%;
  • Prime de sărbători;
  • Transport asigurat;
  • Primă de concediu de odihnă sau decontarea concediului;
  • Abonament de servicii medicale.

Descrierea companiei

~~Company

ULMA Packaging Production, specialised in the design and production of packaging equipment and services.

With more than 50 years of experience and a team of high qualified professionals, as well as the most advanced design and manufacturing technologies, it offers extensive and innovative solutions in packaging equipment and systems with a main objective: providing additional value to its customers.

The added value. ULMA Packaging Production differentiates itself from the rest of the market by basing itself on solid pillars that sets it apart from the competition.

Not every company is able to undertake and achieve an ambitious challenge as that of expanding internationally. Without a qualified team of people, the technology and know-how acquired from years of experience, and an excellent network of contacts, it is impossible to achieve, as ULMA Packaging Production has done, the challenges of a clearly competitive international setting.

ULMA Packaging Production has a total of 18 subsidiaries in the United States, Brazil, Mexico, Argentina, South Africa, France, Germany, Italy, Holland, Belgium, United Kingdom, Australia, Portugal, Rumania, Poland, Ukraine, Russia and Turkey.

Additionally, ULMA Packaging Production has a Distribution Network that covers more than 50 countries in all the continents. As a result, its exports reach practically the entire world.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024