Gratis

Operator CNC

Naposint Prodcom S.R.L.

Candidatul Ideal

Operator CNC in Rascruci, judetul Cluj.
  • Studii medii: Liceu sau Scoala Profesionala, ideal specializare Prelucrator prin aschiere/ Mecanica.
  • Cunostinte programare si operare masini cu comanda numerica;
  • Cunostinte desen tehnic, procese frezare si strunjire;
  • Cunostinte utilizare scule si instrumente de masura si control (calibre, sublere, micrometre).

Descrierea jobului

  • Operarea si reglarea masinilor unelte CNC;
  • Efectuarea de programe conform desenului tehnic;
  • Verificarea pieselor finite si asigurarea calitatii.

Benefici oferite:
  • Pachet salarial avantajos;
  • Bonuri de masa in valoare de 30 lei;
  • Prime de Sarbatori si de performante;
  • Decontare transport;
  • Asigurare medicala in caz de accident la locul de munca.

NAPOSINT a fost fondata in 1993. Obiectivul nostru este producerea de componente de inalta calitate din pulbere metalica. Managementul nostru, cu experienta in metalurgia pulberilor, inginerie, design de scule si calitate, este profund dedicat angajatilor, clientilor nostri si industriei pulberilor metalice (P/M). Astazi, compania noastra are 3000 mp, unitatea, se afla pe o suprafata de 10 acri de teren in Rascruci, ROMANIA. Credem ca cresterea si succesul nostru este un rezultat direct al eforturilor noastre zilnice de a castiga increderea si afacerea clientilor nostri. Suntem increzatori ca expertiza noastra tehnica in parte si designul sculelor si selectia materialelor, impreuna cu tehnici de fabricatie rentabile, vor demonstra in mod clar meritele P/M si NAPOSINT. Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati site: https://naposint.ro/
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024