Gratis

Operator CNC Tamplarie aluminiu

Fenster Design & Construct S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ar trebui sa aiba urmatoarele calitati:
-seriozitate
-experienta de operare pe CNC
-bun organizator
-cunostinte obligatorii in softuri tip: CAD /ELUCAM/ AUTOCAD/ ORGADATA /ELUSOFT /ELUCAD

Descrierea jobului

Acest job presupune prelucrarea profilelor de tamplarie aluminiu cu ajutorul CNC -ului.

Societatea produce si monteaza, la un inalt nivel calitativ, ferestre si usi din aluminiu sau PVC.
Infiintata in anul 2014, compania Fenster Design & Construct SRL este o societate romaneasca, cu capital privat, avand ca principal obiect de activitate proiectarea, executia si montajul tamplariei de aluminiu si tamplariei de PVC cu geam termoizolant.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024