Gratis

Operator CNC strung/freza

Dala HR
10 poziții

Candidatul Ideal

  • cunostinte desen tehnic
  • 3 schimburi
  • cunostinte mecanica
  • lucrul in echipa
  • bune abilitati de comunicare
  • gandire logica, capacitate de organizare, analiza si sinteza;
  • atentie la detalii
  • responsabil, precis, efficient
  • corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;Descrierea jobuluistudii medii profil tehnic, scoala profesionala sau liceu
  • cunostinte foarte bune de desen tehnic
  • constituie avantaj cunostinte privind tehnologia de executie a pieselor
  • constituie avantaj lucrul cu serii mici si unicate
  • masurarea pieselor executate (autocontrol) - reglarea si programarea masiniilor cu comanda numerica (stabilirea originii de lucru/stabilirea prinderilor/incarcarea programului /reglarea si masurarea sculelor)
  • constituie avantaj abilitatea de a verifica si optimiza programe CNC
  • folosirea sigura a mijloacelor de măsurare

Descrierea jobului

  • tichete de masa de 35 lei/zi
  • prima Paste si Craciun
  • transport asigurat

Dala HR Suntem o companie care pune clientul pe primul loc. Recrutam si selectam cei mai potriviti candidati pentru cele mai bune locuri de munca. Portofoliul nostru de angajari acopera o gama larga de domenii.
Nota de confidentialitate: Aplicand la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal din CV in cadrul procesului de recrutare, conform Regulamentului (UE) 679 2016 ( GDPR ) si a Politicii de Confidentialitate.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024