Gratis

Operator CNC - Router / Masa de taiere /Laser

C&D Info Consult SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Abilitati
- Spirit tehnic
- Ordonat
- Atent la detalii
- Lucru in echipa

Descrierea jobului

Descriere job, responsabilități
- Cunostinte de geometrie
- Familiarizat cu software programare CNC (Aspire, VCarve, Artcam)
- Nivel minimal cu lucru cu fisiere software de design (Corel, Sketchup, etc...)
- programeaza utilaje tip CNC
- alege si seteaza regim de lucru si aschiere / taiere
- gestioneaza sculele si dispozitivele specifice

Beneficii :
- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masă;
- decontare transport;
- posibilitatea de învăța lucruri noi, într-un mediu dinamic și specific;
- mediu de lucru plăcut și profesionist;
- participarea la proiecte provocatoare și interesante.

Suntem în căutarea un coleg care să completeze echipa noastră de profesioniști în producție publicitară.

www.c-d.info.ro

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024