Gratis

OPERATOR CNC - FREZA

TREVIS MOULDS SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Capacitatea de a citi si interpreta desen tehnic;
  • Cunostinte utilizare scule aschietoare si instrumente de masura;
  • Programare pe masina (constituie avantaj major);
  • Experienta pe Freza cu 3 axe;
  • Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi: 6-14, 14-22.

Descrierea jobului

  • Operarea si reglarea Masinilor CNC;
  • Efectuarea de programe pentru repere care trebuie executate conform desenului tehnic (in general unicate);
  • Verificarea pieselor finite;
  • Materialele cu care se lucreaza: otel;
  • Salariu in functie de experienta;
  • Bonuri de masa 30 lei/zi
  • Prima de sarbatori
  • Bonus de performanta
  • Asigurare de viata 24/24 dupa primele 3 luni;
  • Abonament medical

Trevis Moulds este o companie membra a grupului Uniteam Italia, avand ca obiect principal de activitate prelucrarea matritelor de injectie mase plastice alcatuite in special din materiale multi-componente , ce isi gasesc , aplicatiile in sectorul auto.

Sediul companiei este in Miroslava Industrial Park din Iasi, avand o suprafata totala de aproximativ 1700 mp , alcatuia din birouri si spatiu de productie.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024