Operator CallCenter italian/romana/maghiara/poloneza/bulgara

HEALTH SOLUTION ARCHITECT S.R.L.
100 poziții

Candidatul Ideal

Ce ar trebui să facem?
Comunicarea cu clienții care au lăsat deja o solicitare pe site și sunt interesați să cumpere; Vă sfătuiți cu privire la scenariile noastre, lucrați cu obiecții și faceți vânzări; Introduceți datele în sistemul CRM.
Nu avem cerințe excesive! Tot ce aveți nevoie este:
Cunoștinte excelente de ITALIANA/ROMANA/BULGARIA/POLONEZA/MAGHIARA la nivel B2-C2; Să poată comunica competent; Aveți încredere în utilizarea calculatorului;
Aveți un laptop, căști și internet de mare viteză

Descrierea jobului

Ce oferim în schimb:
• Lucrați de la distanță de oriunde din lume sau de la oficiul din Chișinău
• Câștiguri inițiale de la 700$ - 1000$. Vor urma și altele. Venitul tău nu este limitat și depinde doar de tine
• Flexibil 5/2, 2/2 ore, zile libere variabile și schimburi la alegere;
• Тура: 09:00 - 18:00, 14:00-23:00
• Schimburi de 6, 9 ore
• Suportul nostru 24/7 în timpul procesului de lucru;
• Oportunități de dezvoltare (formare, creștere)

O companie mare, internațională, respectată în Europa, Asia și America Latină, dezvoltă și deschide în mod intenționat noi sucursale. Direcția principală a companiei este vânzarea activă de bunuri din categoriile "Frumusețe", "Sănătate" și produse conexe.
Suntem bucuroși să vă primim în echipa noastră angajați activi și ambițioși, cunoscători de limbă străină. In urma cârora v-om dovedi că lucrul într-un call center nu numai că aduce câștiguri mari, dar deschide și noi perspective pentru cariera și creșterea personală!
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024