Gratis

Operator Call Center

Isokinetic Sport SRL

Candidatul Ideal

Este calm si are o atitudine pozitiva;
Comunica cu profesionalism si depaseste in mod frecvent asteptarile pacientilor;
Anticipeaza si identifica nevoile pacientilor, este intuitiv si empatic;
Urmeaza procedurile si instructiunile de lucru fiind flexibil in acelasi timp, principalul scop fiind satisfactia pacientilor;
Raspunde cu promptitudine solicitarilor, cauta solutii alternative atunci cand este cazul;
Imbunatateste calitatea serviciilor continuu;
Se asigura de acuratetea datelor transmise catre pacienti si personalul companiei;
Isi mentine calmul atunci cand interactioneaza cu tipurile de colegi sau pacienti ostili, dificili, suparati;
Isi pastreaza obiectivitatea, lasand la o parte sentimentele personale;
Foloseste abordari constructive pentru a depasi perioadele de stres;
Este decisiv in situatii critice, actioneaza rapid pentru a le rezolva.

Descrierea jobului

Gestioneaza apelurile telefonice si solicitarile primite via e-mail;
Ofera informatii pacientilor si inregistreaza programari, modificari sau confirmari ale acestora;
Furnizeaza informatii cu privire la procedurile medicale, locatii, programul medicilor, etc;
Mentine standardele de calitate pentru serviciile oferite pacientilor;
Introduce datele pacientilor si ulterior le verifica.

Descrierea companiei

Centrokinetic - totul pentru performanta ta

Centrokinetic este o clinica de top in recuperarea afectiunilor motorii, atat ortopedice, cat si neurologice, cu o abordare integrata - ofera tot ce presupune procesul de reabilitare, de la stabilirea diagnosticului corect pana la tratament si recuperare.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024