Gratis

Operator Call Center

Perfect Home Cleaning S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana sociabila;
  • Abilitati de comunicare si ascultare eficienta;
  • Spirit de echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Promovarea telefonica a ofertei noastre catre potentialii clienti.
Descriere job:
  • Job-ul se desfasoara la birou,in zona Mehala;
  • Echipa tanara si dinamica;
  • Program full time : 09-17:30;
  • Program part-time : 09-13:30 sau 13-17:30
Beneficii:
  • Salarizarea este compusa din 3 componente: salariu fix + comision + bonusuri de performanta
  • Posibilitatea de avansare in cariera, urmatoarea pozitie disponibila fiind cea de team-leader;
  • Team-building-uri impreuna cu echipa.

De peste 100 de ani, sistemele noastre profesionale sunt cele mai performante și au depasit asteptarile clientilor nostri la nivel mondial.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024