Gratis

Operator Call Center

Farmacia Crisia
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi! Daca iti place lucrul intr-o echipa tanara, esti vesel si iti place sa evoluezi, te asteptam cu drag la noi!

Conditii:
•Studii medii, cele superioare reprezinta un avantaj
• Experienta anterioara intr-o pozitie similara constitue un avantaj;
• O buna capacitate de a invata si integra termeni medicali;
• Foarte bune abilitati de comunicare;
• Autonomie si abilitati de organizare, atentia le detalii
• Putere de convingere;
• Abilitati de operare PC (Word, Excel, PowerPoint), (nivel mediu);
• Capacitate de adaptare la digitalizare.

Descrierea jobului

Atributille postului sunt:
• Preluarea si initierea de apeluri telefonice in vederea programarii pentru consiliere farmaceutica
• Gestionarea solicitarilor pacientilor pana la limita competentelor
• Initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii eficiente de comunicare cu pacientii farmaciei
• Asista farmacistul la verificarea si implementarea procedurilor din cadrul companiei
• Introduce date personale si medicale in sistemul dedicat al companiei
• Pregateste produsele pentru livrare
• Gestioneaza coletele prin organizarea acestora in parametrii de logistica implementati
• Executa diverse alte activitati organizatorice în functie de experientã
• Promoveaza imaginea si produsele companiei, în conformitate cu planul de promovare si strategia de marketing

Beneficii:
• Lucrul într-un mediu placut, unde produsele si servicile sunt de cea mai buna calitate
• Salariu în functie de experienta între 2600-3000 lei (600 lei bonuri de masa incluse în aceastã suma), cu posibilitatea de crestere în timp în functie de performata
• Contract de munca pe durata nedeterminata
• Avansare sau integrare directa pe postul de shop manager în functie de performanta si experienta.
• Reduceri considerabile la produsele farmaciei
• Prime de Sarbători si bonusuri de performanta
• Perioada de Training platita
• Mediu de lucru atractiv, alaturi de o echipa tanara si motivata
• Posibilitatea de evolutie si avansare în cariera

Crisia Farm activeaza de 5 ani pe piata farmaceutica din Romania, in prezent avand 2 locatii deschise in Dorobanti si Mihai Bravu.

Farmacia Crisia este prima farmacie cu circuit deschis cu laborator camera curata, preparand tratamente personalizate la standarde occidentale.

Echipa Crisia Farm este formata din oameni tineri si idealisti, oameni pentru care singura limita este cerul si nu contenesc a se opri din invatat si dezvoltare profesionala.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024