Gratis

Operator Call Center

Dr. Max SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Dr.Max, linia de retail a Dr.Max România este în căutarea unui Operator Call Center pentru sediul din Buiacului, Mogosoaia.

Ce așteptăm de la tine?
- Studii medii;
- Microsoft Office (Excel, Word) – nivel mediu;
- Bune abilitati de comunicare;
- Orientarea catre client;
- Initiativa si implicare;
- Planificare, organizare si control;
- Atentie la detalii, spirit dе observatie si corectitudine;
- Experienta anterioara in relatii cu clientii - avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
• Preia solicitările clienților intrate de toate canalele comunicate de companie pentru relatia cu clientii referitoare la comenzile plasate online, cat si la aspecte care vizeaza activitatea farmaciilor fizice;
• Inregistreaza solicitarile si reclamatiile conform fluxurilor aplicabile;
• Raspunde pe loc sau in termenul garantat (pentru solicitari complexe) pe canalul pe care au fost primite si urmareste rezolvarea acestora cf termenelor garantate clientilor;
• Ofera clientilor suport si informatii relevante si corecte despre produsele comercializate si serviciile furnizate;
• Ofera clientilor informatiile necesare pentru retur si/ sau restituire;
• Ofera suport telefonic pentru plasarea de comenzi on-line;
• Tine permanent legatura cu departamentele responsabile de rezolvarea aspectelor semnalate de clienti;
• Se documenteaza in permanenta, referitor la noile produse/servicii, precum si in legatura cu actualizarea procedurilor interne;
• Efectueaza sarcini administrative urmarind buna desfasurare a activitatii in locatie;
• Transmite managerului direct informatiile cu privire la sesizarile si/sau reclamatiile de orice natura.

Ce iți oferim ?
• Mediu de lucru într-o companie stabilă de retail farmaceutic și distribuție cu acoperire națională, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi;
• Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști;
• Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate, soft skills, management și acces la platforma e-learning;
• Venit salarial format din salariul fix competitiv plus bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute și sporuri pentru activitățile suplimentare;
• Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată;
• Zile de concediu suplimentare în funcție de vechime, până la maxim 24 zile;
• Zile libere și sprijin financiar pentru evenimentele importante din viața ta și a familiei;
• Oferte speciale la achiziția de bunuri și servicii, asigurate de către partenerii companiei;
• Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale.

Dr. Max România, parte a Dr. Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic. Suntem ghidați de valori precum: grijă, curaj, orientare către clienti și responsabilitate și credem cu tărie că doar împreună construim o zi de mâine mai sanatoasă

Mai multe informatii pe: www.drmaxromania.com

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024